- Weather
- France
- Auvergne-Rhône-Alpes
- Saint-Illide
Current Weather Saint-Illide
Current weather for the city of Saint-Illide. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
11°C
feels like 11°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 6 mph |
| pressure | 1012 hPa |
| humidity | 93 % |
| cloud cover | 87 % |
| dew point | 10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 29. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -2°C |
| Average: | 10°C |
