- Weather
- France
- Île-de-France Region
- Saint-Germain-en-Laye
Current Weather Saint-Germain-en-Laye
Current weather for the city of Saint-Germain-en-Laye. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
13°C
feels like 11°C
| wind | 10 mph |
|---|---|
| wind gusts | 18 mph |
| pressure | 1019 hPa |
| humidity | 67 % |
| cloud cover | 68 % |
| dew point | 7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -2°C |
| Average: | 9°C |
