- Weather
- France
- Auvergne-Rhône-Alpes
- Saint-Galmier
Current Weather Saint-Galmier
Current weather for the city of Saint-Galmier. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
7°C
feels like 6°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 5 mph |
| pressure | 1018 hPa |
| humidity | 77 % |
| cloud cover | 3 % |
| dew point | 5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 25. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 0°C |
| Average: | 12°C |
