- Weather
- France
- Nouvelle-Aquitaine
- Saint-Étienne-de-Baïgorry
Current Weather Saint-Étienne-de-Baïgorry
Current weather for the city of Saint-Étienne-de-Baïgorry. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid to 30. 4. (00:00)
23°C
feels like 23°C
| wind | 20 mph |
|---|---|
| wind gusts | 29 mph |
| pressure | 1009 hPa |
| humidity | 69 % |
| cloud cover | 34 % |
| dew point | 15°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 29. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 13°C |
