- Weather
- Kingdom of Belgium
- Walloon Region
- Sainte-Ode
Current Weather Sainte-Ode
Current weather for the city of Sainte-Ode. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
4°C
feels like 1°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 4 mph |
| pressure | 1022 hPa |
| humidity | 61 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | -3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -5°C |
| Average: | 7°C |
