- Weather
- France
- Nouvelle-Aquitaine
- Sainte-Même
Current Weather Sainte-Même
Current weather for the city of Sainte-Même. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
10°C
feels like 9°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 10 mph |
| pressure | 1021 hPa |
| humidity | 85 % |
| cloud cover | 83 % |
| dew point | 9°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 5. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 10°C |
