- Weather
- Russia
- Chelyabinsk Oblast
- Chuykovskiy
Current Weather Chuykovskiy
Current weather for the city of Chuykovskiy. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
5°C
feels like 2°C
| wind | 8 mph |
|---|---|
| wind gusts | 13 mph |
| pressure | 1007 hPa |
| humidity | 80 % |
| cloud cover | 69 % |
| dew point | 2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 5. 4.
| MAX: | 16°C |
| MIN: | -15°C |
| Average: | 1°C |
