Current Weather Sainte-Maure
Current weather for the city of Sainte-Maure. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid to 2. 5. (00:00)
25°C
feels like 27°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 7 mph |
| pressure | 1021 hPa |
| humidity | 41 % |
| cloud cover | 43 % |
| dew point | 11°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 13°C |
