- Weather
- Republic of Albania
- Fier
- Rreth-Libofshë
Current Weather Rreth-Libofshë
Current weather for the city of Rreth-Libofshë. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
20°C
feels like 20°C
| wind | 10 mph |
|---|---|
| wind gusts | 15 mph |
| pressure | 1016 hPa |
| humidity | 49 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 26. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 8°C |
| Average: | 17°C |
