- Weather
- Norway
- Troms og Finnmark
- Reksunkoppa
Current Weather Reksunkoppa
Current weather for the city of Reksunkoppa. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
0°C
feels like -4°C
| wind | 13 mph |
|---|---|
| wind gusts | 17 mph |
| pressure | 1000 hPa |
| humidity | 83 % |
| cloud cover | 64 % |
| dew point | -2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 4.
| MAX: | 6°C |
| MIN: | -14°C |
| Average: | -3°C |
