Current Weather Ra’s-e Halīleh
Current weather for the city of Ra’s-e Halīleh. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
25°C
feels like 27°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 7 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 57 % |
| cloud cover | 52 % |
| dew point | 16°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 26. 4.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 21°C |
| Average: | 26°C |
