- Weather
- Ukraine
- Vinnytsya Oblast
- Pylypy-Borivs’ki
Current Weather Pylypy-Borivs’ki
Current weather for the city of Pylypy-Borivs’ki. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
-1°C
feels like -3°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 6 mph |
| pressure | 1020 hPa |
| humidity | 0 % |
| cloud cover | 45 % |
| dew point | -6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 28. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -1°C |
| Average: | 13°C |
