- Weather
- France
- Provence-Alpes-Côte d'Azur Region
- Puget-sur-Argens
Current Weather Puget-sur-Argens
Current weather for the city of Puget-sur-Argens. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
21°C
feels like 22°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 16 mph |
| pressure | 1016 hPa |
| humidity | 67 % |
| cloud cover | 76 % |
| dew point | 13°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 28. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | 8°C |
| Average: | 15°C |
