Current Weather Hobetsu-sakae
Current weather for the city of Hobetsu-sakae. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
10°C
feels like 12°C
| wind | 1 mph |
|---|---|
| wind gusts | 2 mph |
| pressure | 1004 hPa |
| humidity | 82 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 5.
| MAX: | 16°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 9°C |
