- Weather
- France
- Auvergne-Rhône-Alpes
- Pierre-Châtel
Current Weather Pierre-Châtel
Current weather for the city of Pierre-Châtel. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
15°C
feels like 16°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 8 mph |
| pressure | 1021 hPa |
| humidity | 43 % |
| cloud cover | 62 % |
| dew point | 9°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 5.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -2°C |
| Average: | 8°C |
