- Weather
- Greece
- West Macedonia
- Perasma
Current Weather Perasma
Current weather for the city of Perasma. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Rain
Valid from 30. 4. (14:00) to 1. 5. (00:00)
19°C
feels like 20°C
| wind | 1 mph |
|---|---|
| wind gusts | 5 mph |
| pressure | 1015 hPa |
| humidity | 45 % |
| cloud cover | 54 % |
| dew point | 8°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 29. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 13°C |
