- Weather
- Brazil
- Estado de Bahia
- Pau Brasil
Current Weather Pau Brasil
Current weather for the city of Pau Brasil. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
23°C
feels like 24°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 4 mph |
| pressure | 1017 hPa |
| humidity | 91 % |
| cloud cover | 90 % |
| dew point | 22°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 4. 4.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 20°C |
| Average: | 26°C |
