- Weather
- Kingdom of Belgium
- Flanders
- Oud-Turnhout
Current Weather Oud-Turnhout
Current weather for the city of Oud-Turnhout. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
11°C
feels like 8°C
| wind | 11 mph |
|---|---|
| wind gusts | 25 mph |
| pressure | 1025 hPa |
| humidity | 50 % |
| cloud cover | 37 % |
| dew point | -1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 29. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 0°C |
| Average: | 11°C |
