- Weather
- North Korea
- P'yŏngan-bukto
- Ŏsil-li
Current Weather Ŏsil-li
Current weather for the city of Ŏsil-li. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
11°C
feels like 11°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 7 mph |
| pressure | 1018 hPa |
| humidity | 56 % |
| cloud cover | 32 % |
| dew point | 3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 29. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 5°C |
| Average: | 15°C |
