- Weather
- United States of America
- Florida
- Opa-locka
Current Weather Opa-locka
Current weather for the city of Opa-locka. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
25°C
feels like 26°C
| wind | 12 mph |
|---|---|
| wind gusts | 18 mph |
| pressure | 1021 hPa |
| humidity | 72 % |
| cloud cover | 97 % |
| dew point | 20°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 13°C |
| Average: | 23°C |
