Current Weather Ōfunato-wan
Current weather for the city of Ōfunato-wan. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
9°C
feels like 10°C
| wind | 1 mph |
|---|---|
| wind gusts | 10 mph |
| pressure | 1005 hPa |
| humidity | 96 % |
| cloud cover | 98 % |
| dew point | 8°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 31. 3.
| MAX: | 12°C |
| MIN: | 0°C |
| Average: | 6°C |
