Current Weather Ober-Mörlen
Current weather for the city of Ober-Mörlen. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Wind gusts
Valid from 30. 4. (09:00) to 30. 4. (18:00)
13°C
feels like 11°C
| wind | 12 mph |
|---|---|
| wind gusts | 25 mph |
| pressure | 1024 hPa |
| humidity | 29 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | -3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 29. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 12°C |
