- Weather
- Germany
- Rhineland-Palatinate
- Ober-Flörsheim
Current Weather Ober-Flörsheim
Current weather for the city of Ober-Flörsheim. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
5°C
feels like 4°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 5 mph |
| pressure | 1018 hPa |
| humidity | 88 % |
| cloud cover | 68 % |
| dew point | 4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -3°C |
| Average: | 8°C |
