- Weather
- United States of America
- California
- Oak View
Current Weather Oak View
Current weather for the city of Oak View. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Wind
Valid to 2. 4. (15:00)
22°C
feels like 22°C
| wind | 10 mph |
|---|---|
| wind gusts | 8 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 30 % |
| cloud cover | 28 % |
| dew point | 4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 4.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 4°C |
| Average: | 17°C |
