- Weather
- Netherlands
- North Holland
- Noord-Scharwoude
Current Weather Noord-Scharwoude
Current weather for the city of Noord-Scharwoude. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
11°C
feels like 8°C
| wind | 12 mph |
|---|---|
| wind gusts | 19 mph |
| pressure | 1023 hPa |
| humidity | 68 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 4.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 9°C |
