- Weather
- France
- Île-de-France Region
- Noisy-le-Sec
Current Weather Noisy-le-Sec
Current weather for the city of Noisy-le-Sec. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
12°C
feels like 11°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 13 mph |
| pressure | 1020 hPa |
| humidity | 72 % |
| cloud cover | 99 % |
| dew point | 7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -1°C |
| Average: | 10°C |
