Current Weather Nogent-le-Bas
Current weather for the city of Nogent-le-Bas. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
24°C
feels like 25°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 11 mph |
| pressure | 1021 hPa |
| humidity | 40 % |
| cloud cover | 39 % |
| dew point | 9°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 12°C |
