Current Weather Nogent-le-Bas
Current weather for the city of Nogent-le-Bas. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
10°C
feels like 8°C
| wind | 8 mph |
|---|---|
| wind gusts | 16 mph |
| pressure | 1022 hPa |
| humidity | 43 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | -1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 12°C |
