- Weather
- France
- Hauts-de-France
- Nizy-le-Comte
Current Weather Nizy-le-Comte
Current weather for the city of Nizy-le-Comte. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
18°C
feels like 17°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 13 mph |
| pressure | 1022 hPa |
| humidity | 34 % |
| cloud cover | 22 % |
| dew point | 4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 26. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -1°C |
| Average: | 11°C |
