Current Weather Nihonbashi-koamichō
Current weather for the city of Nihonbashi-koamichō. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
15°C
feels like 14°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 14 mph |
| pressure | 1023 hPa |
| humidity | 46 % |
| cloud cover | 52 % |
| dew point | 4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 25. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 7°C |
| Average: | 16°C |
