- Weather
- United States of America
- Hawaii
- Napili-Honokowai
Current Weather Napili-Honokowai
Current weather for the city of Napili-Honokowai. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
27°C
feels like 30°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 9 mph |
| pressure | 1017 hPa |
| humidity | 65 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 20°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 17. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 21°C |
| Average: | 24°C |
