- Weather
- North Korea
- South Pyongan
- Namp’o-hang
Current Weather Namp’o-hang
Current weather for the city of Namp’o-hang. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
11°C
feels like 8°C
| wind | 11 mph |
|---|---|
| wind gusts | 19 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 77 % |
| cloud cover | 82 % |
| dew point | 7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 14°C |
