- Weather
- Republic of Korea
- Gyeongsangnam-do
- Naejora-do
Current Weather Naejora-do
Current weather for the city of Naejora-do. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
21°C
feels like 21°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 5 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 95 % |
| cloud cover | 86 % |
| dew point | 20°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 25. 5.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | 14°C |
| Average: | 18°C |
