Current Weather Mours
Current weather for the city of Mours. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid to 2. 5. (00:00)
21°C
feels like 21°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 10 mph |
| pressure | 1022 hPa |
| humidity | 41 % |
| cloud cover | 13 % |
| dew point | 4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 12°C |
