- Weather
- France
- Pays de la Loire Region
- Mortagne-sur-Sèvre
Current Weather Mortagne-sur-Sèvre
Current weather for the city of Mortagne-sur-Sèvre. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
12°C
feels like 11°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 8 mph |
| pressure | 1020 hPa |
| humidity | 88 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -1°C |
| Average: | 11°C |
