Current Weather Monza
Current weather for the city of Monza. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Thunderstorms
Valid to 30. 4. (02:00)
20°C
feels like 20°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 14 mph |
| pressure | 1017 hPa |
| humidity | 63 % |
| cloud cover | 29 % |
| dew point | 11°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 29. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 15°C |
