- Weather
- Republic of Korea
- Mŏgŏ-sŏm
Current Weather Mŏgŏ-sŏm
Current weather for the city of Mŏgŏ-sŏm. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
14°C
feels like 13°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 8 mph |
| pressure | 1012 hPa |
| humidity | 57 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | 5°C |
| Average: | 13°C |
