Current Weather Mercy-le-Bas
Current weather for the city of Mercy-le-Bas. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
22°C
feels like 22°C
| wind | 8 mph |
|---|---|
| wind gusts | 15 mph |
| pressure | 1022 hPa |
| humidity | 25 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 12°C |
