- Weather
- France
- Auvergne-Rhône-Alpes
- Maxilly-sur-Léman
Current Weather Maxilly-sur-Léman
Current weather for the city of Maxilly-sur-Léman. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid to 30. 4. (00:00)
17°C
feels like 17°C
| wind | 8 mph |
|---|---|
| wind gusts | 13 mph |
| pressure | 1016 hPa |
| humidity | 85 % |
| cloud cover | 80 % |
| dew point | 11°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 29. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 0°C |
| Average: | 11°C |
