- Weather
- Republic of Belarus
- Grodnenskaya
- Matsyeshytsy
Current Weather Matsyeshytsy
Current weather for the city of Matsyeshytsy. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
6°C
feels like 2°C
| wind | 11 mph |
|---|---|
| wind gusts | 23 mph |
| pressure | 1016 hPa |
| humidity | 0 % |
| cloud cover | 51 % |
| dew point | -3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -3°C |
| Average: | 10°C |
