- Weather
- United States of America
- New York
- Maspeth
Current Weather Maspeth
Current weather for the city of Maspeth. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
14°C
feels like 13°C
| wind | 8 mph |
|---|---|
| wind gusts | 16 mph |
| pressure | 1024 hPa |
| humidity | 56 % |
| cloud cover | 51 % |
| dew point | 5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -1°C |
| Average: | 9°C |
