- Weather
- United States of America
- Texas
- Markham
Current Weather Markham
Current weather for the city of Markham. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
16°C
feels like 16°C
| wind | 14 mph |
|---|---|
| wind gusts | 20 mph |
| pressure | 1019 hPa |
| humidity | 96 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 16°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 5. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 4°C |
| Average: | 20°C |
