Current Weather Mareuil-sur-Ay
Current weather for the city of Mareuil-sur-Ay. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid to 2. 5. (00:00)
6°C
feels like 4°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 7 mph |
| pressure | 1023 hPa |
| humidity | 62 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | -2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 4°C |
| Average: | 13°C |
