- Weather
- Russia
- Irkutsk Oblast
- Marasy
Current Weather Marasy
Current weather for the city of Marasy. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
19°C
feels like 19°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 16 mph |
| pressure | 1014 hPa |
| humidity | 40 % |
| cloud cover | 12 % |
| dew point | 5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -8°C |
| Average: | 5°C |
