- Weather
- Philippines
- Western Visayas
- Manoc-Manoc
Current Weather Manoc-Manoc
Current weather for the city of Manoc-Manoc. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
27°C
feels like 28°C
| wind | 8 mph |
|---|---|
| wind gusts | 21 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 90 % |
| cloud cover | 23 % |
| dew point | 25°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 5. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 25°C |
| Average: | 27°C |
