- Weather
- Republic of Korea
- Jeollanam-do
- Maemul-to
Current Weather Maemul-to
Current weather for the city of Maemul-to. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
15°C
feels like 13°C
| wind | 13 mph |
|---|---|
| wind gusts | 17 mph |
| pressure | 1014 hPa |
| humidity | 73 % |
| cloud cover | 97 % |
| dew point | 10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 28. 4.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | 7°C |
| Average: | 13°C |
