- Weather
- France
- Brittany Region
- Maël-Carhaix
Current Weather Maël-Carhaix
Current weather for the city of Maël-Carhaix. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
18°C
feels like 17°C
| wind | 17 mph |
|---|---|
| wind gusts | 30 mph |
| pressure | 1012 hPa |
| humidity | 61 % |
| cloud cover | 66 % |
| dew point | 11°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 29. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 10°C |
