- Weather
- France
- Centre-Val de Loire
- Luçay-le-Libre
Current Weather Luçay-le-Libre
Current weather for the city of Luçay-le-Libre. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid from 1. 5. (00:00) to 2. 5. (00:00)
25°C
feels like 26°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 7 mph |
| pressure | 1017 hPa |
| humidity | 42 % |
| cloud cover | 82 % |
| dew point | 9°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 12°C |
