- Weather
- France
- Brittany Region
- Louvigné-de-Bais
Current Weather Louvigné-de-Bais
Current weather for the city of Louvigné-de-Bais. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
14°C
feels like 13°C
| wind | 14 mph |
|---|---|
| wind gusts | 23 mph |
| pressure | 1032 hPa |
| humidity | 73 % |
| cloud cover | 90 % |
| dew point | 9°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 31. 3.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -2°C |
| Average: | 9°C |
