- Weather
- United States of America
- Missouri
- Longtown
Current Weather Longtown
Current weather for the city of Longtown. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Flood Warning
Valid to 6. 5. (06:10)
17°C
feels like 17°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 9 mph |
| pressure | 1018 hPa |
| humidity | 41 % |
| cloud cover | 46 % |
| dew point | 4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 4°C |
| Average: | 17°C |
